پرچم مخروطی

پرچم مخروطی از سری محصولات بسیار مهم در بین پرچم ها به شمار می رود. این پرچم که برای تشریفات خاص و مهمانی های مهم استفاده می شود را باید بسیار با کیفیت انتخاب کنید و همین طور توجه به جزییات را فراموش نکنید. اینونگا یکی از بهترین تولید کننده های این محصول در سطح کشور است که به دلیل داشتن کارگاهی مجهز توان تولید محصولی بسیار با کیفیت را دارد. به قول معروف آبروی این مراسم به همین مواردی است که به صورت پروتکل پیش فرض تشریفات در طی مراسم قرار میگیرند.

پرچم های مخروطی به دلیل نوع ایستادن آنها به این نام شهره شده اند، وگرنه به هر نوع پرچمی با شرایطی که بر روی پایه قرار گیرد و به دور خود پیچی میخورد مخروطی اشتهارد می شود. مثلا پرچم های رومیزی، پرچم تشریفات و غیره که پایه فلزی دارند و به صورت پیش فرض وقتی در محلی قرار میگیرند به دور خود میچرخند تا ظاهری زیبا پیدا کنند و لوگوی مشخصی از آنها پیدا باشد. پرچم مخروطی جلوه ای زیبا به محیط قرار داده شده در آن می دهد. استفاده از رنگ های زیبا و زنده در تولید پرچم مخروطی تخصص ماست.

به خصوص از این پرچم ها در محل هایی که قرار است عکاسی صورت گیرد و یا ورودی سالن استفاده میشود. به همین دلیل است که نه تنها در طی مراسم بلکه در آینده هم به شدت در تصویر به چشم میخورد و حائز اهمیت هستند. مجموعه ما سعی می کند علاوه بر دقت و رعایت اصول پروتکل های تشریفاتی، کیفیت بسیار مطلوب و همین طور قیمت مناسبی را از این محصول به کاربران خود ارائه دهد.

سفارش تک یا عمده پرچم مخروطی

این پرچم را می توانید به صورت تکی یا با تعداد بالا سفارش دهید، نوع پرچم می تواند تبلیغاتی یا تشریفاتی ملل باشد، یعنی یا لوگوی خود شما بر روی آن درج شده باشد یا پرچم رسمی کشور دیگری باشد.