چاپ پرچم سفارشی

چاپ پرچم سفارشی ارزان

در مورد پرچم و ویژگی های منحصر به فرد از دید تبلیغاتی و همین طور تشریفاتی زیاد صحبت کرده ایم، اما مهم تر از هر چیزی همیشه قیمت بوده است، البته این موضوع فراموش نشود که ما پرچم را با سایز و جنس استاندارد تولید میکنیم و تنها در صورتی که تعداد سفارش بالا رود قیمت ها نیز تغییر خواهند کرد. اما در صورت سفارش مشتری به تعداد زیاد در مورد پارچه با قیمت پایین تر منعطف هستیم، هر چند که پرچم همچنان از نظر ما باید با استاندارد های کیفی بالا و مناسب شرایط مجموعه تولید شود.

قیمت چاپ پرچم سفارشی ارزان

خب قیمت دادن در این شرایط کار سخت تری است چون از جنس و سایز استاندارد اصلی پرچم خارج شده اید، اما کافی است که قیمت پارچه را بعلاوه قیمت ملزومات یک پرچم مانند دسته های آن پرچم و پایه رومیزی آن کنید، در این صورت قیمت اصلی را بدست خواهید آورد. گاهی هم پیش آمده که پرچمی تک رنگ با پارچه ساده سفارش داده شده است که به نسبت هزینه های چاپی پایین تر آن مسلما قیمت کمتری را نیز اعلام کرده ایم.

اما همیشه قیمت پایین نشانه کیفیت پایین نیست، گاهی نیز بحث بر سر قیمت رقابتی و توافقی است که به انداره کافی به قول معروف چلانده شده است، به هر حال شما برای دریافت قیمت های مناسب در زمینه تولید پرچم و همین طور چاپ پارچه ها از هر نوع می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و شرایط را بر اساس نیاز خود تغییر دهید.

چاپ پرچم سفارشی

حال اینکه اصلا به چه نوع پرچم های سفارشی شده میگوییم بحث ساده ایست، ما به هر نوع پرچمی که لوگوی خاص شده بر روی آن درج شده باشد پرچم سفارشی میگوییم، این دسته پرچم ها را میتوانید اغلب در نمایشگاه ها و یا بر روی میز مدیران و اتاق های کنفرانس مشاهده کنید. این پرجم ها به نسبت قیمت پایینی که برای آنها پرداخت میکنید، از نظر دید بصری جلوه ای به محیط کار شما و همین طور تاثیری بر روی مشتریان و کارمندان شما میگذارند که باور نکردنی است. دوخت پرچم های تبلیغاتی و تشریفاتی خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید