چاپ روی کوسن، بالشت، نازبالش یا هر اسمی که دارد!!!

اینقدر تفاوت بین این اسامی در بین خانم ها قائل می شوند که حتی برای ما تولید کننده ها هم گیج کننده است، به نظر ما که هر سه بدور از سایز و ابعاد و رنگ بندی در یک رده جای میگیرند، پیش از این هم در نقاط مختلف سایت ذکر کرده ایم که برای ما فرقی ندارد تعداد سفارش تک باشد یا عمده، همراه با دوخت و پارچه باشد یا تنها چاپ لازم داشته باشد، طراحی از پیش حاضر باشد یا حتی سفارش یک طرح خاص را بخواهید به ما بسپارید، همگی این موارد را به ما بسپارید و در مقابل یک کیفیت بی نظیر قیمت رقابتی نیز دریافت کنید.

تولید و دوخت تک یا عمده به همراه چاپ روی کوسن

این چاپ می تواند یک طرح اختصاصی مثلا نقوش اسلیمی یا ایرانی باشد، یا حتی چهره کودک شما، هر چه هست این کوسن ها علاوه بر کاربرد های زیاد در منزل از اتاق پذیرایی تا اتاق خواب، مدل ها و سایز های مختلفی نیز دارند، حتی برخی هتل ها و شرکت ها این کوسن ها را به صورت سفارشی برای مجموعه خود به همراه یک آرم گلدوزی یا چاپ شده سفارش می دهند.

برای خانه یا هتل

سفارش شما برای هر موردی که باشد و به هر تعدادی باشد ما تضمین می کنیم که بهترین کیفیت را در مقابل قیمت های رقابتی قرار خواهیم داد و نتیجه نهایی برای شما سالها ماندگار خواهد بود. پس چه استفاده شخصی مانند داخل منزل و چه استفاده تجاری برای هتل دارید می توانید این محصول را به ما سفارش دهید

  • چاپ روی کوسن
  • چاپ روی ناز بالشت
  • چاپ و دوخت روی روتختی
  • چاپ و دوخت روی بند پتو
  • چاپ و دوخت روی روبان پتو
  • چاپ و دوخت روی روبان هدیه

لینک های مفید در این بخش

چاپ لباس

چاپ تی شرت

چاپ روی روتختی

چاپ مانتو

چاپ رومیزی

چاپ روی کوسن


اطلاعات تماس

تلفن: ۳۳۵۱۱۷۰۱-(۰۲۱) – ۳۳۵۱۱۷۰۲-(۰۲۱)
همراه: ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳
تلگرام: ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳