چاپ رومیزی و رانر دکوراتیو

از لوازم تزیینی یک خانه می توان به این مورد بسیار مهم برای خانم ها اشاره کرد، چاپ رومیزی یا رانر برای میز های داخل خانه، به دلیل ظرافت کار و همین طور نیاز به زیبایی این موارد باید به صورت بسیار تمیز و دقیقی این محصول را به خروجی رساند، معمول است از پارچه های قابل شستشو و با بافت ریز برای این موارد استفاده کنند و به همین خاطر ما هم دوخت بسیار دقیق و زیبایی و هم چاپ با کیفیتی را برای این موارد در نظر میگیریم.

این رومیزی ها از اجناس مختلفی ساخته می شوند که البته زیباترین آنها مخملی است، اگر شما به صورت تک یا عمده سفارشی در این زمینه دارید می توانید با مجموعه ما در تماس باشید و یا فایل های خود را برای ما از طرق مختلف مثلا تلگرام ارسال نمایید.

دوخت و چاپ رومیزی، تک و عمده

یک خاصیت بزرگ محیط کارگاهی ما این است که در هر طبقه به صورت مستقل و با تجهیزات تخصصی و پرسنل مجرب، یک بخش از کار اجرا خواهد شد، بنابراین چه شما نیاز به دوخت و چه نیاز به چاپ داشته باشید می توانید سفارش خود را از ما بخواهید. تنها کافیست طراحی خود را برای ما ارسال کنید و نوع پارچه را مشخص کنید یا حتی برای خرید پارچه مناسب هم از ما کمک بگیرید.

تمامی مراحل چاپ و دوخت به صورت مستقیم در یک کارگاه اجرا می شوند و شما می توانید ناظر بر این موضوع باشید، که البته علاوه پایین آوردن دردسر های مختلف، قیمت نهایی و هزینه های حمل و نقل را هم به شدت کاهش می دهد

لینک های مفید در این بخش

چاپ لباس

چاپ تی شرت

چاپ روی روتختی

چاپ مانتو

چاپ رومیزی

چاپ روی کوسن


اطلاعات تماس

تلفن: ۳۳۵۱۱۷۰۱-(۰۲۱) – ۳۳۵۱۱۷۰۲-(۰۲۱)
همراه: ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳
تلگرام: ۰۹۰۳۳۹۰۳۱۳۳