چاپ سفارشی بر روی قلاده سگ و گربه

و همه حیواناتی که بتوان الگوی بدن آنها را از انجمن حمایت از حیوانات خانگی آمریکا دانلود کرد

امروز برای چندمین بار مدل های مختلف از قلاده سگ و گربه خانگی را به صورت سفارشی برای مشتریان خود آماده کردیم، این مدل قلاده ها که برای پت شما طراحی می شوند و بر اساس تصویر و نیاز و سایز حیوانات شما ساخته و دوخته می شوند را می توانید با سرعت هم تحویل بگیرید، معمولا تولید یک قلاده سفارشی تنها یک روز زمان می برد.

این قلاده های چاپ سفارشی را با استفاده از دستگاه چاپ دیجیتال روی پرینتر ابتدا چاپ می زنیم، سپس بر ساس الگوی استانداری که از انجمن نگهداری حیوانات آمریکا دانلود کرده ایم، برش و دوخت آن را انجام می دهیم، این مورد نه تنها موجب می شود که حیوان خانگی شما به راحتی از آن استفاده کند و اذیت نشود، بلکه از نظر ایمنی هم تضمین شده خواهد بود. ظاهر زیبا و سفارشی این محصول را هم هیچ وقت نمیتوانید جای دیگری پیدا کنید، تعداد سگک هایی که وارد کرده ایم و انواع آنها موجب شده است که دست ما به عنوان تولید کننده برای هر نوع سفارشی باز باشد.

فروش انواع قلاده سفارشی

سفارش آنلاین قلاده سگ و گربه با طرح دلخواه شما

برای سفارش تنها کافیست طرح خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ یا کرل طراحی کنید، یا حتی تصویری که مورد نظرتان است از روی سایت های مختلف با کیفیت خوب پیدا کنید، این تصویر و طراحی نهایی را برای ما از طریق تلگرام، ایمیل یا واتس آپ ارسال کنید و پس از چند روز کاری با کیفیت بالا و حداکثر دقت دریافت کنید. الگوی سایز بندی این قلاده ها برای گربه و سگ و همین طور حیوانات خاص را می توانید از سایت انجمن حمایت از حیوانات خانگی آمریکا دانلود کنید یا نژاد و سایز حیوان خود را در کنار طراحی برای ما ارسال کنید.

ویژگی های قلاده حیوانات خانگی

  • سگک و بند ضد حساسیت
  • استفاده از الگوی استاندارد سازمان حمایت از حیوانات خانگی آمریکا برای دوخت بر اساس سایز
  • چاپ طراحی منحصر به فرد و زیبا که مورد نظر مشتریست
  • دوخت خاص بر اساس سایز بندی و اندازه حیوان خانگی شما
  • امکان سفارش بند دار، بند بلند و بدون بند برای مصارف مختلف مانند گردش خیابانی و بستن