لیوان و ماگ تبلیغاتی

یکی از پرکاربردترین و اصلا نقل و نبات همه کالاهای تبلیغاتی این لیوان و ماگ هستند که البته به دلیل کاربردی بودن برای همه اغشار جامعه بوده که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. در واقع اگر شما به دنبال یک کالایی هستید که مطمئن باشید توسط مشتریان باالقوه شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و همیشه در مقابل دیدگان آنها قرار می گیرد بهتر است حتما این موارد را در لیست سفارشات خود قرار دهید

البته مورد که همیشه باید به آن توجه کرد، عدم استفاده از نام و نشانی و لوگو و آدرس سایت و فکس و…. خلاصه این همه اطلاعات برای دفتر مشق مناسب هستند و برای اینکه مطمئن باشید هدیه ای که ارائه می دهید دور ریخته نمی شود و حتما مورد استفاده قرار می گیرید بهتر است به دنبال سفارش مواردی باشید که علاوه بر سادگی طرحی جذاب داشته باشند و با یک آدرس سایت کوچک یا نام خودتان در اطراف این لیوان مشتری را هر از گاهی به یاد خودتان بیندازید.

کاربرد لیوان یا ماگ به صورت هدیه

چاپ روی لیوان شامل امکان چاپ عکس، لوگو و آرم روی لیوان است. استفاده از لیوان تبلیغاتی به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی، کاربری در سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها می باشد. این مطلب را فراموش نکنید که چاپ عکس دوستان و آشنایان نزدیک هم به عنوان یک کالای هدیه برای شما بر روی لیوان یک هدیه رایج و کار راه انداز است. ما در مجموعه اینونگا علاوه بر چاپ عمده به صورت تکی هم سفارشات را دریافت می کنیم.

از انواع لیوان های قابل چاپ