تی شرت تبلیغاتی / چاپ روی لباس

چاپ بر روی هر نوع پارچه ای ممکن است، بر روی برخی لباس های آماده که بستری مناسبی دارند هم به سادگی می توان چاپ کرد به خصوص اگر پس زمینه تک رنگ مثلا سفید داشته باشند. برای اینکه بتوانید یک کالای خاص را برای خودتان به صورت تکی یا برای هدیه به صورت عمده در نمایشگاه سفارش دهید، می توانید بر روی تی شرت یا هر کالای مشابهی مانند سویشرت، مانتو، کت، کلاه و… هم برنامه ریزی کنید

چاپ به صورت تک و عمده بر روی تی شرت و لباس

خوبی اینونگا اینجاست که برای ما تعداد اهمیتی ندارد، ما انواع دستگاه چاپ سریع، دیجیتال، شابلون و غیره را در کارگاه داریم و به همین منظور نیازی نیست برای سفارش نگران تعداد یا حتی زمان تحویل سفارش باشید. هر طرحی با هر میزان رنگ و لعابی هم برای ما قابل اجراست، اولین قدم ارسال طرح توسط هر یک از وسایل ارتباطی دم دست شما مانند تلگرام و ایمیل است، دریافت زمان و هزینه می کنید و در صورت تایید سفار شما به سرعت چاپ خواهد شد.

دوخت و چاپ همزمان

از مزایای کارگاه ما امکان دوخت همزمان با چاپ است، اینونگا یک کارگاه سری دوزی و چاپ همزمان است که به شما امکان سفارش یکجای یک محصول را می دهد. بنابراین اگر به دنبال محلی هستید که الگوی کار شما را به صورت سفارشی به شما ارائه دهد، حتما می توانید روی اینونگا حساب کنید.

انواع لباس و تی شرت که قابل چاپ هستند: